انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
36

نحوه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401

نحوه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401 به دلیل تعداد پایین ظرفیت های پذیرش در بسیاری از رشته ها و از طرفی توزیع ظرفیت ها بین سهمسه های ایثارگری از حساسیت های ویژه ای برخوردار است.

اطلاع از رتبه های قبولی سال های گذشته و همچنین چگونگی تأثیر اولویت بندی و همچنین توزیع ظرفیت ها بین سهمیه های مختلف باعث می شود تا انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت را بدون خط و در ایده آل ترین شرایط انجام دهید.

قبل از ادامه دادن مطالعه این راهنما باید بدانید که تحلیل آمار رتبه های قبولی سال های گذشته و به خصوص سال 1400 در همه رشته ها توسط تیم مشاوران تحصیلی انجام گرفته است و دقیق ترین اولویت بندی نیز برای چیدمان انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401 تحلیل شده است. تمامی این دانش و اطلاعات را در نرم افزار انتخاب رشته ای که ویژ] ارشد وزارت بهداشت است برای شما قرار داده ایم.

برای انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت از نرم افزار انتخاب رشته مرکز مشاوران تحصیلی استفاده نمایید.

نرم افزار انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت

دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401

انتخاب رشته براساس دفترچه راهنمای انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401 انجام می شود. در دفترچه انتخاب رشته، اطلاعات مهمی وجود دارد که مهم ترین آنها، کد رشته محل های موجود در آن است. برای دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت از طریق لینک زیر اقدام نمایید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401

قوانین طلایی انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401

قوانین طلایی انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401، شامل قوانین زیر است. هر کدام از این قوانین باید به شدت رعایت شوند تا انتخاب رشته خوب را پشت سر بگذارید و به نسبت رتبه خود، در بهترین انتخاب خود قبول شوید.

برای تخمین رتبه ارشد وزارت بهداشت از نرم افزار تخمین رتبه مرکز مشاوران تحصیلی استفاده نمایید.

نرم افزار تخمین رتبه ارشد وزارت بهداشت

قانون طلایی اول: تحلیل درست کارنامه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401

اولین قانون طلایی انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت، تحلیل کارنامه است. مهم ترین داده ای که باید براساس آن انتخاب رشته کنید، رتبه شما در سهمیه است. رتبه در سهمیه براساس نمره کل یا تراز شما در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت تعیین می شود. رتبه در سهمیه، شانس قبولی شما را تعیین می کند. در سهمیه های ایثارگری علاوه بر رتبه در سهمیه، نمره کل یا تراز و رتبه بدون سهمیه یا همان رتبه کشوری درج شده در کارنامه ارشد وزارت بهداشت نیز برای انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401 تأثیرگذار است.

قانون طلایی اول: رتبه شما می تواند شما را در انتخاب رشته فریب دهد، اگر فقط بخواهید رتبه خود را با تعداد ظرفیت پذیرش دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت مقایسه کنید، عملاً یک انتخاب رشته افتضاح را خواهید داشت.

قانون طلایی دوم: شانس قبولی در ارشد وزارت بهداشت 1401

شانس قبولی، مهم ترین سوال داوطلبان در زمان انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401 است. اینکه با رتبه ای که به دست آورده اید کجا قبول می شوید بسیار اهمیت دارد. شانس قبولی شما علاوه بر رتبه ای که به دست آورده اید به نوع اولویت بندی شما و اولویت بندی بقیه رقبایتان بستگی دارد. شانس قبولی شما براساس قبولی های سال های گذشته تخمین زده می شود. در مطلب زیر رتبه های قبولی ارشد وزارت بهداشت سال 99 را در رشته های مختلف قرار داده ایم تا بتوانید به دید درست و دقیق تری از شانس قبولی خود در انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401 برسید.

قانون طلایی دوم: رتبه خوب + اولویت بندی درست = شانس قبولی بیشتر

رتبه های قبولی و شانس قبولی در ارشد وزارت بهداشت

برای انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت از نرم افزار انتخاب رشته مرکز مشاوران تحصیلی استفاده نمایید.

نرم افزار انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت

قانون طلایی سوم: اولویت بندی انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401

اولویت بندی انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401 به عوامل متعددی بستگی دارد:

1- کیفیت و اعتبار دانشگاه های علوم پزشکی: هر قدر کیفیت و اعتبار یک دانشگاه بیشتر باشد در اولویت بندی انتخاب رشته در جایگاه بالاتری قرار می گیرد.

2- کیفیت رشته و گرایش ها در رشته های مجموعه ای ارشد وزارت بهداشت: در رشته هایی مانند پرستاری، علوم آزمایشگاهی، تغذیه و … که به صورت مجموعه ای هستند، هر قدر یک رشته یا گرایش از نظر بازار کار، محبوبیت، امکان تحصیلی دکتر و اپلای به خارج از کشور و یا فرصت های شغلی در خارج از ایران بهتر باشد در اولویت بندی انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت در جایگاه بهتری قرار می گیرد.

3- دوری و نزدیکی به محل سکونت: از استان و شهر تهران که بگذریم، داوطلبان ارشد وزارت بهداشت در انتخاب اولویت های بعدی انتخاب رشته خود برای ارشد وزارت بهداشت، دوری و نزدیکی استان یک دانشگاه به محل سکونت خود را بسیار اهمیت می دهند.

4- شهریه ارشد وزارت بهداشت 1401: میزان هزینه و شهریه ای که برای دوره های شهریه پرداز یا بین الملل دانشگاه های علوم پزشکی پرداخت می شود نسبتاً بالاست و بر روی نوع چیدمان انتخاب رشته بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

5- علاقه مندی: علاقه مندی به رشته و یا دانشگاه خاص و یا شرایط خاص باعث می شود تا اولویت بندی های انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت بسیار متفاوت تر شوند.

قاون طلایی سوم: اولویت بندی درست = تصمیم گیری منطقی بین علاقه مندی + تصمیم گیری درست براساس کیفیت گرایش و دانشگاه + انتخاب بین تحصیل رایگان در دانشگاه ضعیف تر و یا تحصیل با شهریه در دانشگاه قوی تر + هدف آینده پس از ارشد

برای تخمین رتبه ارشد وزارت بهداشت از نرم افزار تخمین رتبه مرکز مشاوران تحصیلی استفاده نمایید.

نرم افزار تخمین رتبه ارشد وزارت بهداشت

قانون طلایی چهارم: ظرفیت پذیرش ارشد وزارت بهداشت 1401

ظرفیت های پذیرش ارشد وزارت بهداشت 1401 و دانشگاه های پذیرنده برای داوطلبان اهمیت ویژه ای دارد. دانشگاه ها و ظرفیت پذیرش آنها در دوره های روزانه و شهریه پرداز به طور کامل در دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت درج شده است، اما برای راحتی کار شما ما دانشگاه های پذیرنده و ظرفیت پذیرش آنها در انتخاب رشه ارشد وزارت بهداشت 1401 را به تفکیک رشته ها در لینک زیر قرار داده ایم.

دانشگاه های پذیرنده و ظرفیت پذیرش ارشد وزارت بهداشت 1401

قانون طلایی چهارم انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401، بستگی به مصوبات ظرفیت ها دارد 

قانون طلایی پنجم: نقش سهمیه ها در کاهش و افزایش شانس قبولی

نقش سهمیه ها در انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401 بسیار زیاد است. هر ظرفیتی که در دفترچه انتخاب رشته می بینید مبتنی بر سهمیه بندی ها تقسیم می شود. سی درصد از این ظرفیت ها به سهمیه های ایثارگران می رسد. سهمیه های 5 ردصد و 25 درصد ایثارگری. عدم کسب حدنصاب تراز 70 درصد به وسیله داوطلبان سهمیه ایثارگری، شانس قبولی داوطلبان سهمیه آزاد را چندین برابر می کند.

قانون طلایی پنجم: کسر ظرفیت سهمیه های ایثارگری از ظرفیت کل و تعیین شانس قبولی خام

قانون طلایی ششم: اهمیت کیفیت گرایش ها و اعتبار دانشگاهها در انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401

قانون طلایی ششم بسیار روی قبولی نوسان ایجاد می کند. در برگه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401، داوطلبان مختلف ممکن است به گونه ای نسبت به گرایش ها و دانشگاه ها فکر کنند که شانس قبولی داوطلبان با رتبه های بدتر چندین برابر شود. داوطلبی که رتبه خوبی کسب کرده است ولی ساکن اصفهان است و تصمیم دارد در شهر خود بماند یک شانس برای قبولی در تهران را برای سایر داوطلبان خالی می کند ولی یک اشن از اصفهان را کم می کند. پس تعجبی نخواهد داشت اگر گاهی رتبه هایی بالاتر از حد معمول پس از انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401، در تهران قبول شوند ولی در اصفهان قبول نشوند.

قانون طلایی ششم: نوع نگاه داوطلبان به گرایش ها و دانشگاه ها باعث می شود که اتفاقات عجیب و غریبی در قبولی های نهایی بیفتد.

برای انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت از نرم افزار انتخاب رشته مرکز مشاوران تحصیلی استفاده نمایید.

نرم افزار انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت

قانون طلایی هفتم: مشاوره  انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401

مشاوره برای انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401 یک طیف گسترده از مشورت را شامل می شود. خانواده، دوستان، آشنایان، هم کلاسی ها، مشاوران و موسسات، طیف های گوناگون این قانون طلایی را تشکیل می دهند. از هر کسی که برای انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401 خودتان مشاوره می گیرید باید اطلاعاتی جامعی از شانس قبولی شما براساس رتبه تان، قوانین سهمیه ها و ظرفیت های پذیرش، گرایشها و اعتبار دانشگاه ها، امکان ادامه تحصیل دکترا و یا بازار کار آینده را داشته باشد.

مشاوران تحصیلی علاوه بر مشاوران بسیار حرفه ای و تخصصی، نرم افزار انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401 را در اختیار داوطلبان گذاشته شده است تا همه این عوامل در کنار هم، بهترین انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت را امکان پذیر کند.

قانون طلایی هفتم: اطلاعات جامع درباره قوانین انتخاب رشته، شانس های قبولی، سهمیه ها، اولویت بندی ها، اعتبار دانشگاه ها و کیفیت رشته و گرایش ها، بهترین شاخص برای یک مشاوره خوب در انتخاب رشته است.

راهنمای انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401 به تفکیک رشته ها

برای هر یک از رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1401، مقالات و مطالبی درباره راهنمای جامع انتخاب رشته نوشته ایم. لینک مطلب مربوط به انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت هر کدام از این رشته ها در جدول زیر قرار دارد. با کلیک روی لینک مربوط به رشته خود به صورت تخصصی درباره انتخاب رشته رشته خودتان در کنکور ارشد وزارت بهداشت 1401، اطلاعات مهمی را کسب می کنید.

انتخاب رشته کارشناسی ارشد پرستاری 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد روانشناسی وزارت بهداشت 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد مجموعه تغذیه 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد مامایی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد بیوشیمی بالینی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد بیوتکنولوژی پزشکی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد ژنتیک انسانی (پزشکی) 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد ایمنی شناسی پزشکی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد هماتولوژی (خون شناسی) 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد قارچ شناسی پزشکی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد میکروبیولوژی پزشکی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد ویروس شناسی پزشکی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد انگل شناسی پزشکی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد بهداشت محیط 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی (1) 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی (2) 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی (3) 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد سم شناسی پزشکی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد اتاق عمل 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد آمار زیستی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد آموزش بهداشت و ارتقاء سلامت 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد اپیدمیولوژی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد بهداشت و ایمنی مواد غذایی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد صنایع غذایی وزارت بهداشت 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد مهندسی بهداشت حرفه ای 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد مدیریت سلامت، ایمنی و محیط زیست (HSE) 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد میکروب شناسی مواد غذایی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد ارگونومی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد فیزیولوژی پزشکی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد اقتصاد بهداشت 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد علوم تشریحی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد آموزش پزشکی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی بیوالکتریک 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی بیومواد 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد نانوتکنولوژی پزشکی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد شیمی دارویی وزارت بهداشت 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد کنترل مواد خوراکی و آشامیدنی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد ترکیبات طبیعی و دارویی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد فناوری تصویربرداری پزشکی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد کاردرمانی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد مددکاری اجتماعی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد فیزیک پزشکی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد مدیریت توانبخشی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد انفورماتیک پزشکی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد سلامت و رفاه اجتماعی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد فناوری اطلاعات سلامت 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد آموزش هوشبری 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد اعضای مصنوعی و وسایل کمکی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد اکولوژی انسانی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد ارزیابی فناوری سلامت (HTA) 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد بینایی سنجی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد بیولوژی و کنترل ناقلین بیماریها 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد پدافند غیرعامل در نظام سلامت 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد تاریخ علوم پزشکی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد تکنولوژی گردش خون (پرفیوژن) 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد ژورنالیسم پزشکی (سلامت و رسانه) 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد سلامت سالمندی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد سلامت و ترافیک 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد شنوایی شناسی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی 1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد گفتار درمانی 1401
انتخاب رشته ارشد فیزیوتراپی 1401
5/5 - (5 امتیاز)

سلام با رتبه ۱۷ سهمیه ۵درصد و رتبه کل ۱۰۲ شانس قبولی برای ارشد اپیدمیولوژی دارم؟ کلا ۶۷ نفز میگیره

سلام وقت بخیر، ببخشید برای انتخاب رشته ارشد پرستاری اولویت گرایش مهم تره یا تیپ دانشگاه؟

سلام وقت بخیر
آیا درسته که اگه رشته ای رو در روزانه و شهریه پرداز،قبول شدیم و نرفتیم برای سال دیگه محروم مبشیم؟
این قانون امساله؟

سلام وقتتون بخير
رتبه ٢٢٠ سهميه با ٥٪؜ ايثارگري شانس قبولي در پرديس ارشد بيوشيمي باليني رو داره ؟!

سلام
در رشته ارشد بهداشت محیط
گرایش پسماند دانشگاه شهید بهشتی بالاتر است یا گرایش بهداشت محیط دانشگاه تربیت مدرس؟

سلام

ارشد کتابداری و اطلاع رسانی پزشکی با سهمیه آزاد مجاز به انتخاب رشته شدم. رتبه ام در سهمیه 30 شد و رتبه کل هم 35 شده.ظرفیت دانشگاههای روزانه این رشته 38 نفر می باشد.
در دانشگاههای روزانه قبول میشم؟؟؟؟؟؟

سلام. بله قبول میشید. الته متاسفانه به دلیل مشکلات ناشی از کرونا برای مرکز مشاوران تحصیلی، امکان پاسخگویی سریع و به موقع رو نداشتیم. نتایج اعلام شده و خودتون قطعا نتیجه قبولیتون رو دیدید که می تونید در صورت تمایل محل قبولی رو اینجا اعلام کنید تا دوستانتون در سال آینده بتونند از اطلاعات شما بهره ببرند.

من رتبه یازده بیولوژی شدم با توجه به اینکه تهران ده نفر روزانه پذیرش داره چقد شانس قبولی دارم؟

سلام. با توجه به اینکه نتایج اعلام شده و متاسفانه به خاطر مشکلات کرونا، نتونستیم سریع جوابتون رو بدیم، عملاً جوابی خودتون رو با توجه به اینکه نتایج اعلام شده گرفتید.
فقط برای اینکه دوستان در سال اینده وقتی این کامنت رو می خونند و ممکنه سوالشون باشه باید این توضیح رو بدیم که وقتی دانشگاه تهران 10 نفر ظرفیت داره، این 10 نفر همه اش مروبط به داوطلبای سهمیه آزاد نیست و 25 درصد اتز این ظرفیت متعلق به سهمیه 25 درصد ایثارگری و 5 درصدش هم متعلق به سهمیه 5 درصد ایثارگری میشه و 30 درصد از این ظرفیت رو باید کم کنید تا ظرفیت واقعی رو بتونید محاسبه کنید. با توجه به این حرفها، ظرفیت دانشگاه تهران رو باید 7 نفر در نظر بگیرد نه 10 نفر.
در صورت تمایل می تونید محل قبولی خودتون رو اینجا اعلام کتید تا دوستان بیشتر متوجه بحثی که ما اینجا گفتیم بشد.
البته توجه داشته باشید که همه چیز هم ظرفیت نیست و ممکنه به دو دلیل شانس های قبولی جابجا بشه:
اولا به دلیل اینکه ممکنه سهمیه های ایثارگری نتونند حد نصاب علمی لازم نسبت به سهمیه های آزاد رو به دست بیارن که در نتیجه این ظرفیت خالی باز به سهمیه آزادی ها می رسه.
2- خیلی ها با هدف یک رشته دیگه کنکور میدن و اصلا هدفشون رشته شما نیست و فقط شرکت کردند که شاید بتونند شانی قبولی نهاییشون رو در صورتی که رتبه بدی در رشته اولشون به دست آورده باشند رو افزایش بدن و ممکنه رتبه خوبی بایرن تو رشته اصلیشون و حتی رتبه تک رقمی رشته شما هم بشن ولی چون هدفشون چیز دیگه ایه از دایره رقابت خارج میشن و به این ترتیب برای رتبه قبولی نسبت به ظرفیت یک شکاف ایجاد بشه که به نفع رتبه های بیشتر از ظرفیت نهایی میشه

سلام روز بخیر میخواستم بپرسم که با رتبه 586 سهمیه در رشته بیوشیمی بالینی 99 احتمال قبول شدن رو دارم یا نه ؟

سلام لیسانس بهداشت محیط دارم بنظرتون بیوتک بهداشت شرکت کنم کار درستی هست ، علاقه ای به رشته های بهداشت ندارم

سلام.
لطفا بگید هدفتون از خوندن ارشد کدوم یک از موارد زیر هست:
1- بازار کار
2- ادامه تحصیل محض به خاطر علاقه مند بودن به تحصیلی
3- اپلای کردن برای دانشگاه های خارج از کشور
4- ادامه تحصیل تا دکترا در ایران و عضویت در هیئت علمی
5- مدرک گرایی
اگر هدفتون رو مشخص کنید می تونیمک خیلی بیشتر کمکتون کنیم.
به هر حال وجود مشاوران تخصصی در دپارتمان های مختلف باعث میشه تا با مشورت، رشته شما رو آنالبز و بهترین پیشنهاد رو به شما بدن.
موفق باشید

سلام. امسال طبیعتا به خاطر کرونا باید در بازه ای کوتاهتر نیبت به آزمون های سالهای گذشته انتخاب رشته برگزار بشه. ممکنه دو تا سه هفته بعد باشه.

خیلی ممنونم از توضیحات کاملتون ولی در کل چه قدر پیچیدس انتخاب رشته بهداشت…….

36 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

سوالات و پاسخنامه زبان ارشد وزارت بهداشت 1402
دانلود دفترچه های سوالات کنکورهای ارشد
سوالات و پاسخنامه زبان ارشد وزارت بهداشت 1402

سوالات و کلید سوالات زبان ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲ سوالات و کلید سوالات زبان ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲ را به ترتیب برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت در روزهای پنجشنبه 5 خرداد ماه و جمعه 6 خرداد ماه در ادامه مطلب برای شما قرار داده ایم. در هر کدام از این …

سوالات و کلید سوالات ارشد بینایی سنجی 1403-1402
دانلود دفترچه های سوالات کنکورهای ارشد
سوالات و کلید سوالات ارشد بینایی سنجی 1403-1402

دانلود سوالات ارشد بینایی سنجی 1403-1402 کنکور ارشد بینایی سنجی سال 1403-1402 از مجموعه رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشد. برای دانلود دفترچه سوالات ارشد بینایی سنجی 1403-1402 می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید. دانلود سوالات ارشد بینایی سنجی 1403-1402 (به محض دریافت) برای تخمین رتبه …

سوالات و کلید سوالات ارشد ارزیابی فناوری سلامت 1403-1402
دانلود دفترچه های سوالات کنکورهای ارشد
سوالات و کلید سوالات ارشد ارزیابی فناوری سلامت 1403-1402

دانلود سوالات ارشد ارزیابی فناوری سلامت 1403-1402 کنکور ارشد ارزیابی فناوری سلامت سال 1403-1402 از مجموعه رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشد. برای دانلود دفترچه سوالات ارشد ارزیابی فناوری سلامت 1403-1402 می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید. دانلود سوالات ارشد ارزیابی فناوری سلامت 1403-1402 (به محض …