مشاوره تخصصی ارشد کاردرمانی
کارشناسی ارشد کار درمانی

مشاوره تخصصی ارشد کاردرمانی

کنکور ارشد کاردرمانی به دلیل کم بودن حجم رقابت در آن و عملا مجوز شرکت در آن فقط برای کارشناسان کاردرمانی یکی از کنکورهایی است که اطلاعات تخصصی در آن بسیار کم است و کسانی هم که در کنکور ارشد این رشته موفق می شوند، تمایلی به دادن اطلاعات خود ندارند.

سختی قبولی در ارشد کاردرمانی در این است که فقط و فقط دانشگا های تراز اول تهران در این رشته پذیرش دارند. دانشگاه های تهران، شهید بهشتی، ایران و علوم بهزیستی و توانبخشی با ظرفیتی بسیار محدود، در مقطع ارشد کاردرمانی پذیرش دارند. 

بنابریان برای قبولی در آن نکته مهم این است که منابع خوب را تشخیص دهید و بدانید که چه درصدهایی باید به دست بیاورید و براساس آن درصدها، زمان مطالعه و نوع برنامه ریزی خودتان را تنظیم کنید.

مرکز مشاوران تحصیلی با افتخار اعلام می کند که تنها مرکزیست که اطلاعات ارزشمند و دقیقی را برای موفقیت در این رشته به شما ارائه می کند.

“به دلیل هدف و فلسفه خاص مرکز مشاوران تحصیلی، در تمامی طرح های مشاوره ای، پایین ترین قیمت ها در نظر گرفته شده است و در راستای رسالت بزرگی که در پیش گرفته ایم، درصدی از درآمدهای مرکز مشاوران تحصیلی به مراکز خیریه و برای کمک به افراد نیازمند داده می شود.”

جهت کاهش هزینه های شما و همچنین راحتی شما، دو نوع مشاوره تلفنی و آنلاین را به شما ارائه می دهیم.

مشاوره تلفنی تخصصی

مشاوره آنلاین تخصصی

30 دقیقه

30 دقیقه

پاسخ به ابهامات شرکت در کنکور ارشد

پاسخ به ابهامات شرکت در کنکور ارشد

آنالیز شرایط داوطلب و منابع

آنالیز شرایط داوطلب و منابع

مشاوره نحوه هدفگذاری و برنامه ریزی

مشاوره نحوه هدفگذاری و برنامه ریزی

93،000 تومان

63،000 تومان

 

رزرو مشاوره انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401 با مشاوران تخصصی مرکز از طریق لینک زیر:

مشاوره تلفنی انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401

 

به این مطلب امتیاز دهید
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

منابع ارشد قارچ شناسی پزشکی 1402
کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی
منابع ارشد قارچ شناسی پزشکی 1402

منابع ارشد قارچ شناسی پزشکی 1402 معرفی بهترین منابع ارشد قارچ شناسی پزشکی 1402 را با این مقدمه شروع می کنیم که قارچ شناسی پزشکی یکی از رشته های ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 3 است. دروس و ضرایب دروس آن در کنکور ارشد وزارت بهداشت به قرار زیر است. دروس …

منابع ارشد انگل شناسی پزشکی - بهترین منابع 1402
کارشناسی ارشد انگل شناسی
منابع ارشد انگل شناسی پزشکی – بهترین منابع 1402

بهترین منابع ارشد انگل شناسی پزشکی 1402 تحلیل بهترین منابع ارشد انگل شناسی پزشکی را با این مقدمه شروع می کنیم که ارشد انگل شناسی پزشکی، یکی از رشته های ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 3 است. دروس و ضرایب دروس ارشد انگل شناسی پزشکی 1402 را در جدول زیر نوشته …

منابع ارشد ویروس شناسی پزشکی - بهترین منابع 1402
کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی
منابع ارشد ویروس شناسی پزشکی – بهترین منابع 1402

بهترین منابع ارشد ویروس شناسی پزشکی 1402 پیش از معرفی بهترین منابع ویروس شناسی پزشکی 1402 وزارت بهداشت باید گفت که این رشته یکی از رشته های مجموعه علوم آزمایشگاهی 3 است. ویروس شناسی پزشکی به نسبت سایر رشته های علوم آزمایشگاهی 3، از نظر محبوبیت در رده دوم قرار …