دفترچه و راهنمای انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهری 1403

دفترچه و راهنمای انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهری 1403
انتخاب رشته کارشناسی ارشد

راهنمای انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهری ۱۴۰۳

قبل از دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهری ۱۴۰۳، حتماً سعی کنید این راهنمای خلاصه را مطالعه کنید. مهمترین اصول یک انتخاب رشته صحیح و دقیق ابتدا دانستن شانس های قبولی و سپس اولویت بندی صحیح مبتنی بر هدف است.

شانس قبولی ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهری 1403

برای اینکه شانس قبولی خود را در ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهری 1403 متوجه شوید باید بدانید که برای سهمیه های آزاد، رتبه در سهمیه اهمیت دارد و در سهمیه های ایثارگری هم رتبه در سهمیه و هم رتبه بدون سهمیه یا رتبه کشوری. با توجه به اینکه شما نیاز به دانستن شانس قبولی ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهری 1403 دارید باید از آخرین رتبه های قبولی ارشد 1401 مطلع باشید. رتبه ها در کارنامه ارشد، براساس کد ضریب ها اعلام می شود. شماره کد ضریب ها و گرایش های مربوط به آنها در جدول زیر آمده است.

رشته ها، گرایش ها و زیرگرایشها در انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهری 1403

شماره کد ضریب عنوان رشته عنوان گرایش
1 مدیریت كسب و كار استراتژی
بازاریابی
رفتار سازمانی و منابع انسانی
سیستم های اطلاعاتی و فناوری اطلاعات
عملیات و زنجیره تامین
فناوری
مالی
انرژی
2 مدیریت امور شهری

تمامی آخرین رتبه های قبولی ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهری توسط دپارتمان مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهری تعیین شده است و در نرم افزار انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهری 1403، قرار داده شده است. برای استفاده از نرم افزار باید، پس از ورد به نرم افزار، رتبه های خود را وارد کنید و سپس شانس قبولی خود را در همه گرایش ها و دانشگاه های ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهری در 4 سطح قبولی قطعی، پر احتمال، خوشبینانه و کم احتمال مشاهده کنید.

قبل از توضیح اهمیت اولویت بندی، بیایید دفترچه انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهری ۱۴۰۳ را دانلود کنید.

دفترچه انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهری 1403

دفترچه انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهری 1403 را از کل دفترچه جدا کرده ایم تا دسترسی شما به آن راحت تر باشد.

دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهری 1404-1403  (به محض انتشار دفترچه)

برای دانلود دفترچه پارسال یعنی دفترچه انتخاب رشته ارشد ادبیات فارسی 1403-1402 می توانید از طریق لینک پایین اقدام کنید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهری 1402-1403 

اولویت بندی در انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهری

در چیدمان انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهری، یک سری از عوامل موثر بین همه داوطلبان ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهری مشترک هستند و یک سری دیگر شخصی هستند. من با مشترک ها بیشتر کار دارم. عوامل مشترک شامل: اعتبار دانشگاه، بازار کار، کیفیت و ارزش رشته و گرایش، میزان شهریه و هزینه تحصیل و شانس ادامه تحصیل دکتری در ایران و یا خارج از ایران است. قطعاً کسی که تازه کنکور ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهری را داده است، از اعتبار همه دانشگاه ها خبر ندارد. شاید چند تایی را بشناسد ولی این همه دانشگاه و گرایش را قطعاً نمی شناسد. 

برای حل این مشکل بسیار پیچیده، یک راه حل ساده را ایجاد کردیم. بله، درست است. برگردیم به همان نرم افزار انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهری 1403. تمامی رشته ها و گرایش ها و دانشگاه ها را براساس همه عوامل مشترک که بیان کردم، برای شما رتبه بندی کرده ایم. این رتبه بندی حاصل ماهها تحقیق و بررسی دانشگاه ها و شرایط کشور بوده است. پس با خیال راحت می توانید در نرم افزار، رشته هایی را که می خواهید را فیلتر کنید، استانی را که می خواهید فیلتر کنید و در نهایت انتخاب هایی را که می خواهید را تیک بزنید و در نرم افزار روی دکمه اولویت بندی بزنید. خود نرم افزار برای شما همه را می چیند. آن هم براساس اعتبار دانشگاه و رشته و گرایش و همچنین شهریه و شانس ادامه تحصیل.

اگر می خواهید عوامل خصوصی و شخصی خود را در این اولویت بندی اعمال کنید، می توانید به سلیقه خودتان دانشگاهی را که اعتبار پایین تری دارد را بالاتر بیاورید. شاید برخی دوست داشته باشند که در استان محل سکونت خودشان قبول شوند.

مشاوره انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهری ۱۴۰۳

اگر پس از استفاده از نرم افزار، احساس کردید که شرایط بسیار خاصی دارید و یا اینکه سوالاتی دارید که حتماً باید ما بررسی کنیم تا خیال شما از بابت تصمیم گیری راحت بشود، می توانید از مشاوره های من و همکارانم در دپارتمان ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهری مرکز مشاوران تحصیلی استفاده کنید.

مشاوره تخصصی تلفنی انتخاب رشته ارشد 1403

در ادامه آرشیوی از دفترچه های انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهری را برای بررسی تغییرات در طول سال های اخیر قرار داده ایم.

 دفترچه انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهریی 1402-1401

دفترچه انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهری سال 1402-1401 را می توانید از طریق لینک زیر،دانلود کنید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهریی 1402-1401 

 دفترچه انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهریی 1401-1400

دفترچه انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهری سال 1401-1400، در زمان انتخاب رشته ارشد و در شهریور ماه منتشر شد و از طریق لینک زیر، اقدام به دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد 1400 مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهری نمایید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهریی 1401-1400

 دفترچه انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهریی 1400-99

از طریق لینک زیر می توانید دفترچه انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهریی 1400-99 را دانلود نمایید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد مدیریت کسب و کار (MBA) و امور شهریی 99

5/5 - (1 امتیاز)
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *محدودیت زمانی مجاز به پایان رسید. لطفا کد امنیتی را دوباره تکمیل کنید.

رتبه های قبولی ارشد
انتخاب رشته کارشناسی ارشد
کارنامه های قبولی، رتبه و محل قبولی ارشد ۱۴۰۲

کارنامه های قبولی، رتبه و محل قبولی ارشد ۱۴۰۲ رتبه ها و محل قبولی ارشد ۱۴۰۲ را در این مطلب برای شما قرار داده ایم. در ادامه به تفکیک گروه های مختلف تحصیلی، می توانید در جداول، لیست رتبه ها و محل قبولی رشته های مختلف در ارشد سال گدشته …

سوالات و کلید سوالات ارشد بیماری شناسی گیاهی 1403
تخمین رتبه
سوالات و کلید سوالات ارشد بیماری شناسی گیاهی 1403

سوالات و کلید سوالات ارشد بیماری شناسی گیاهی 1403 برای دانلود سوالات و کلید سوالات ارشد بیماری شناسی گیاهی 1403، از طریق لینک های زیر اقدام نمایید. دانلود سوالات ارشد بیماری شناسی گیاهی 1404-1403  پاسخنامه و کلید سوالات ارشد بیماری شناسی گیاهی 1404-1403  توجه مهم: در ادامه مطلب لینک های …

سوالات و کلید سوالات ارشد مدیریت 1403
تخمین رتبه
سوالات و کلید سوالات ارشد مدیریت 1403

سوالات و کلید سوالات ارشد مدیریت 1403 برای دانلود سوالات و کلید سوالات ارشد مدیریت 1403، از طریق لینک های زیر اقدام نمایید. دانلود سوالات ارشد مدیریت 1404-1403 پاسخنامه و کلید سوالات ارشد مدیریت 1404-1403  توجه مهم: در ادامه مطلب لینک های مهمی برای مشاهده مطالبی در رابطه با کارنامه …