ارسال درخواست صحیح به سنجش به خاطر مغایرت معدل

درخواست بررسی و شانس قبولی مجدد ارشد به دلیل مغایرت معدل کارشناسی
انتخاب رشته کارشناسی ارشد

لغو قبولی کارشناسی ارشد به خاطر معدل

یکی از موارد پراسترس پس از قبولی در کنکور ارشد این است که شما معدل واقعی خود را به اشتباه درج کرده باشید و معدل واقعی شما کمتر از معدلی که به سنجش اعلام کرده اید باشد. حتی اگر اختلاف معدل واقعی با معدل اعلامی شما، یک صدم درصد هم باشد، لغو قبولی شما صادر و به آموزش دانشگاه قبولی شما ابلاغ می گردد.

دانشگاه براساس این ابلاغیه، لغو قبولی شما را به شما اطلاع رسانی می کند و متاسفانه شما به راحتی قبولی ارشد خود را از دست می دهید.

اما بخش امیدوار کننده این ماجرا این است. سازمان سنجش به شما اجازه دفاع از خود می دهد. البته خیلی از داوطلبان از این اجازه دفاع بی خبر هستند و متاسفانه با مشاوره های غلط و تصمیمات شتابزده و بسیار اشتباه، شانس قبولی در اولویت های بعدی انتخاب رشته ارشد خود را که با معدل واقعی شان تطابق دارد را از دست می دهند.

دانلود نمونه دستورالعمل شش بخشی درخواست بررسی مجدد لغو قبولی ارشد

خرید فایل کامل دستورالعمل شش بخشی بررسی مجدد لغو قبولی ارشد

راه حل قبولی مجدد در مقطع ارشد پس از لغو قبولی به خاطر مغایرت معدل

اگر شما نامه ای خوب و قوی و استاندارد را همراه با مدارک متناسب با فرمت صحیح را برای سازمان سنجش ارسال کنید، سازمان سنجش برای شما پرونده تشکیل می دهد و کد رهگیری و شماره نامه به شما می دهد که حتی بتوانید نامه خود را به راحتی پیگیری کنید.

هر قدر متن نامه درخواست شما و مستندات و مدارک ارسالی شما شفاف و صحیح و استاندارد باشد، شانس بررسی دقیق درخواست شما و حتی قبولی مجدد شما در اولویت های بعدی انتخاب رشته شما به شرط تطابقش با معدل واقعی تان چندین برابر می شود.

دستورالعمل استاندارد و صحیح نامه درخواست شما برای سنجش

این دستورالعمل بسیار بسیار مهم که فقط توسط مرکز مشاوران تحصیلی ارائه شده است، حاوی بخش های زیر می باشد:

بخش اول: متن استاندارد نامه درخواست بررسی لغو قبولی ارشد به دلیل مغایرت معدل

بخش دوم: مدارک مورد نیاز

بخش سوم: مستندات مورد نیاز برای درخواست قبولی در اولویت های بعدی انتخاب رشته

بخش چهارم: تکمیل پرونده درخواست و ارسال صحیح همه مدارک و مستندات مورد نیاز

بخش پنجم: دریافت شماره پرونده و کدپیگیری از سازمان سنجش

بخش ششم: شیوه پیگیری رسیدگی به پرونده

متن استاندارد نامه درخواست بررسی لغو قبولی ارشد به دلیل مغایرت معدل

بسمه تعالی

ضمن عرض سلام و خدا قوت به سازمان محترم سنجش آموزش کشور،

اینجانب …………… به شماره ملی ………… و شماره شناسنامه …….. در آزمون کارشناسی ارشد سال …، با شماره پرونده …….. و شماره داوطلبی……….. و به نشانی منزل ……………………………………………….. ثبت نام کردم، که مدارک هویتی (تصاویر کارت ملی و شناسنامه) و مستندات ثبت نامی اینجانب در آزمون کارشناسی ارشد سال …. به پیوست همین درخواست، خدمت شما ارسال گردیده است.

با اعلام نتایج اولیه آزمون کارشناسی ارشد ….. و انتشار کارنامه ها، با توجه به نمره کل به دست آمده در صف مجاز شدگان به انتخاب رشته قرار گرفتم و اقدام به انتخاب رشته در تاریخ مقرر نمودم. مدارک کارنامه اولیه و فرم پر شده انتخاب رشته به پیوست همین درخواست ارسال گردیده است.

پس از اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد سال ….، مشخص گردید که اینجانب به دلیل مغایرت معدل ثبت نامی و اعلام شده با معدل واقعی و درج شده در مدرک کارشناسی خود در رشته …… از دانشگاه ……..، لغو قبولی شده ام. با توجه به اینکه …..

دانلود نمونه دستورالعمل شش بخشی درخواست بررسی مجدد لغو قبولی ارشد

خرید فایل کامل دستورالعمل شش بخشی بررسی مجدد لغو قبولی ارشد

لیست مدارک و مستندات مورد نیاز برای درخواست بررسی لغو قبولی ارشد

هر قدر مدارک و به خصوص مستندات شما کامل تر و دقیق تر باشد، درخواست شما سریعتر و شفاف تر مورد رسیدگی قرار می گیرد و همچنین شانس پذیرش ادعای شما مبتنی بر اعطای امکان قبولی در اولیت های بعدی انتخاب رشته براساس معدل واقعی تان بیشتر می شود.

دانلود فایل کامل دستورالعمل استاندارد شش بخشی درخواست بررسی لغو قبولی ارشد و لیست کامل مدارک و مستندات

تکمیل، تأیید و پیگیری پرونده بررسی لغو قبولی و امکان قبولی در اولویت های بعدی انتخاب رشته

در صورتی که مدارک و مستندات و نامه درخواست شما به درستی ثبت شده باشد، سازمان سنجش به شما شماره پرونده و نامه درخواست و کد پیگیری می دهد.

توجه داشته باشید که ارسال درخواست های خاص از طریق یکی دیگر از وب سایت های سازمان سنجش امکان پذیر است و سیستم پاسخگویی سازمان سنجش که در سایت اصلی سنجش و در منوی سمت چپ آن قرار دارد، برای این نوع درخواست ها نیست و عملاً درخواست شما مورد بررسی قرار نمی گیرد.

همچنین پس از دریافت شماره پرونده درخواست بررسی قبولی ارشد به دلیل مغایرت معدل باید به وب سایت دیگری که سازمان سنجش دارد و اعلام می کند، باید مراجعه کنید تا به سادگی بتوانید درخواست خود را مراحل مختلف آن را پیگیری نمایید.

دانلود نمونه دستورالعمل شش بخشی درخواست بررسی مجدد لغو قبولی ارشد

خرید فایل کامل دستورالعمل شش بخشی بررسی مجدد لغو قبولی ارشد

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

تخمین رتبه ارشد سینما و هنرهای نمایشی 1400
تخمین رتبه
تخمین رتبه ارشد سینما و هنرهای نمایشی 1400

تخمین رتبه ارشد سینما و هنرهای نمایشی 1400 تخمین رتبه ارشد سینما و هنرهای نمایشی سال 1400، نسبت به سالیان گذشته تفاوتی ویژه دارد و آن، تغییرات در سطح سوالات درس های مختلف در گرایش های مختلف است. در کل ابتدا باید مفهوم و فرمول های تخمین رتبه را بدانید …

تخمین رتبه ارشد طراحی شهری 1400
تخمین رتبه
تخمین رتبه ارشد طراحی شهری 1400

تخمین رتبه ارشد طراحی شهری 1400 تخمین رتبه ارشد طراحی شهری سال 1400، نسبت به سالیان گذشته تفاوتی ویژه دارد و آن، تغییرات در سطح سوالات درس های مختلف در گرایش های مختلف است. در کل ابتدا باید مفهوم و فرمول های تخمین رتبه را بدانید تا رتبه تخمینی خام …

تخمین رتبه ارشد برنامه ریزی شهری شهرسازی 1400
تخمین رتبه
تخمین رتبه ارشد برنامه ریزی شهری 1400 (شهرسازی)

تخمین رتبه ارشد برنامه ریزی شهری (شهرسازی) 1400 تخمین رتبه ارشد برنامه ریزی شهری (شهرسازی) سال 1400، نسبت به سالیان گذشته تفاوتی ویژه دارد و آن، تغییرات در سطح سوالات درس های مختلف در گرایش های مختلف است. در کل ابتدا باید مفهوم و فرمول های تخمین رتبه را بدانید …