تخمین قبولی ارشد 1402

تخمین قبولی ارشد
انتخاب رشته کارشناسی ارشد

تخمین قبولی ارشد ۱۴۰۲

از نظر معنا و تعریف، تخمین قبولی ارشد ۱۴۰۲ یعنی اینکه من با توجه به رتبه ام چقدر شانس قبولی در کنکور ارشد 1402 را دارم. به نوعی تخمین قبولی در ارشد برای پاسخ به این سوال است که با توجه به رتبه های قبولی سال قبل، من با رتبه هایی که در کنکور ارشد به دست آورده ام، در چه دانشگاه ها و گرایش هایی قبول می شوم. 

اصولاً تخمین قبولی ارشد امکان پذیر نیست مگر با استفاده از یک نرم افزار دقیق. نرم افزاری که براساس آخرین رتبه های قبولی سال گذشته بتواند تخمین دقیقی از قبولی در ارشد را ارائه کند.

دقیق ترین نرم افزار تخمین قبولی ارشد 1402

مشاوران تحصیلی، عملاً دقیق ترین سیستم و نرم افزار تخمین قبولی ارشد را در سال های اخیر داشته است و برای تخمین قبولی در ارشد 1402 نیز قوی تر از سال های گذشته، به خدمات رسانی می پردازد. این نرم افزار دقتی بیش از 98 درصد در تخمین قبولی ارشد دارد که با مقایسه نتایج پیش بینی شده در نرم افزار با نتایج نهایی داوطلبان به دست آمده است.

دلایل این دقت بسیار بالا را در مقاله زیر می توانید مطالعه کنید.

دقیق ترین نرم افزار انتخاب رشته ارشد 1402

راهنمای تخمین قبولی ارشد ۱۴۰۲

برای تخمین قبولی ارشد ۱۴۰۲، باید وارد نرم افزار شوید و براساس دستورالعمل و راهنمای زیر، شما به راحتی می توانید از نرم افزار تخمین قبولی ارشد مشاوران تحصیلی استفاده کنید.

ابتدا رشته خود را مشخص کنید. پس از مشخص کردن رشته، رتبه های خود را به نرم افزار بدهید. راهنمای درج رتبه در خود نرم افزار همراه با عکس و توضیحات موجود است. در نهایت پس از تأیید اطلاعاتتان و پرداخت هزینه، می توانید از نرم افزار استفاده نمایید. نرم افزار تخمین قبولی ارشد در 4 سطح، قبولی شما را پیش بینی می کند.

قعطی: یعنی رتبه شما خیلی خیلی بهتر از رتیه های قبولی سال گذشته است و شما در آن دانشگاه و گرایش قطعاً پذیرفته می شوید.

پراحتمال: یعنی رتبه شما در بازه رتبه های قبولی سال گذشته است و اگر اتفاقی نیفتد شما نیز امسال قبول می شوید.

خوشبینانه: یعنی اختلاف رتبه شما با آخرین رتبه قبولی سال گذشته کم است و اگر شانس بیاورید احتمال دارد که قبول شوید.

کم احتمال: یعنی رتبه شما فاصله زیادی از رتبه های قبولی سال گذشته دارد و احتمال قبولی شما بسیار کم است.

اولویت بندی و رتبه بندی برای انتخاب رشته دقیق تر

یکی از مهم ترین ویژگی های نرم افزار تخمین قبولی ارشد مشاوران تحصیلی، این است که علاوه بر تعیین شانس های قبولی شما، اولویت بندی و چیدمان را نیز به شما می دهد. کافیست، استان هایی که می خواهید را فیلتر کنید، گرایش هایی که می خواهید را فیلتر کنید، دوره های دانشگاهی که می خواهید را فیلتر کنید و سپس از بین آنها، انتخاب های خود را تیک بزنید، ذخیره کنید و سپس روی دکمه اولویت بندی کلیک کنید.

ما همه دانشگاه ها و گرایش ها را براساس اعتبار دانشگاه، ارزشمندی گرایش و در تناسب با هزینه و شهریه های تحصیل، رتبه بندی کرده ایم.

به این مطلب امتیاز دهید
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

کارنامه های رتبه و قبولی ارشد ژورنالیسم پزشکی 1402-1401
انتخاب رشته کارشناسی ارشد
کارنامه های رتبه و قبولی ارشد ژورنالیسم پزشکی 1402-1401

کارنامه های رتبه و قبولی ارشد ژورنالیسم پزشکی 1402-1401 کارنامه های رتبه و قبولی ارشد ژورنالیسم پزشکی 1402-1401 برای داوطلبان ارشد ژورنالیسم پزشکی سال 1402 و حتی سال های آینده بسیار اهمیت دارد. آنچه که اهمیت کارنامه های قبولی ارشد ژورنالیسم پزشکی ۱۴۰۱ را برای داوطلبان ارشد ژورنالیسم پزشکی بسیار …

کارنامه های ارشد مدیریت منابع انسانی 1401-1402
تخمین رتبه
کارنامه های ارشد مدیریت منابع انسانی 1401-1402

نمونه کارنامه های ارشد مدیریت منابع انسانی سال 1402-1401 کارنامه های کنکور ارشد مدیریت منابع انسانی 1402-1401، برای فهمیدن رتبه ها و درصدها، برای داوطلبان کنکور ارشد 1402 بسیار حائز اهمیت است. در کارنامه های کنکور ارشد مدیریت منابع انسانی 1401، مهم ترین اطلاعات شامل رتبه ها و درصدهاست. برای …

کارنامه های ارشد مدیریت کارآفرینی 1401-1402
تخمین رتبه
کارنامه های ارشد مدیریت کارآفرینی 1401-1402

نمونه کارنامه های ارشد مدیریت کارآفرینی سال 1402-1401 کارنامه های کنکور ارشد مدیریت کارآفرینی 1402-1401، برای فهمیدن رتبه ها و درصدها، برای داوطلبان کنکور ارشد 1402 بسیار حائز اهمیت است. در کارنامه های کنکور ارشد مدیریت کارآفرینی 1401، مهم ترین اطلاعات شامل رتبه ها و درصدهاست. برای مشاهده محل قبولی …