انتخاب رشته مجازی ارشد پرستاری
انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت

انتخاب رشته مجازی ارشد پرستاری

انتخاب رشته مجازی ارشد پرستاری به صورت نرم افزاری توسط مرکز مشاوران تحصیلی انجام می شود. در انتخاب رشته مجازی ارشد پرستاری، براساس رتبه های شما در همه گرایش های ارشد پرستاری، شانس های قبولی شما مشخص می شود و سپس شما رشته محل های مورد علاقه خود را انتخاب می کنید و در این انتخاب رشته مجازی، آن رشته محل ها برای شما اولویت بندی می شود.

لینک ورود به انتخاب رشته مجازی ارشد پرستاری در زیر قرار داده شده است.

برای انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت از نرم افزار انتخاب رشته مرکز مشاوران تحصیلی استفاده نمایید.

نرم افزار انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت

شانس قبولی در انتخاب رشته مجازی ارشد پرستاری

در انتخاب رشته مجازی ارشد پرستاری، شانس قبولی شما براساس رتبه شما تعیین می شود. شانس قبولی شما در 4 سطح قبول، پراحتمال، خوشبینانه و کم احتمال تعیین می شود. این نوع از احتمال بندی برای شانس قبولی شما برای این است که شما ریزترین جزئیات شانس قبولی خود را بدانید.

تعیین شانس قبولی برای همه رشته محل های دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت انجام می شود. یعنی هر رشته محلی که در دفترچه انتخاب رشته مخصوص رشته پرستاری وجود داشته باشد، انتخاب رشته مجازی ارشد پرستاری مشاوران تحصیلی، شانس شما را در آن تعیین می کند.

چیدمان رشته محل ها در انتخاب رشته مجازی ارشد پرستاری

پس از تعیین شانس های قبولی، شما می توانید از بین رشته محل های ارشد پرستاری، رشته محل هایی را که می خواهید را انتخاب می کنید و سامانه انتخاب رشته مجازی ارشد پرستاری با تحلیل کیفیت رشته-گرایش و اعتبار دانشگاه ها، انتخاب های شما را از خوب به بد می چیند تا شما بتوانید با دید بازتر، انتخاب رشته ارشد پرستاری خود را اولویت بندی و چیدمان نمایید.

دقت بالای این چیدمان، حاصل تحلیل چندین مشاور حرفه ای و با تجربه برای همه دانشگاه ها و گرایش های ارشد پرستاری است. دانش این مشاوران در این سامانه مجازی انتخاب رشته ارشد پرستاری قرار گرفته است تا بهترین شانس ممکنه خود را قبول شوید.

برای انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت از نرم افزار انتخاب رشته مرکز مشاوران تحصیلی استفاده نمایید.

نرم افزار انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت

5/5 - (8 امتیاز)
بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کد امنیتی *

منابع ارشد قارچ شناسی پزشکی 1402
کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی
منابع ارشد قارچ شناسی پزشکی 1402

منابع ارشد قارچ شناسی پزشکی 1402 معرفی بهترین منابع ارشد قارچ شناسی پزشکی 1402 را با این مقدمه شروع می کنیم که قارچ شناسی پزشکی یکی از رشته های ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 3 است. دروس و ضرایب دروس آن در کنکور ارشد وزارت بهداشت به قرار زیر است. دروس …

منابع ارشد انگل شناسی پزشکی - بهترین منابع 1402
کارشناسی ارشد انگل شناسی
منابع ارشد انگل شناسی پزشکی – بهترین منابع 1402

بهترین منابع ارشد انگل شناسی پزشکی 1402 تحلیل بهترین منابع ارشد انگل شناسی پزشکی را با این مقدمه شروع می کنیم که ارشد انگل شناسی پزشکی، یکی از رشته های ارشد مجموعه علوم آزمایشگاهی 3 است. دروس و ضرایب دروس ارشد انگل شناسی پزشکی 1402 را در جدول زیر نوشته …

منابع ارشد ویروس شناسی پزشکی - بهترین منابع 1402
کارشناسی ارشد علوم آزمایشگاهی
منابع ارشد ویروس شناسی پزشکی – بهترین منابع 1402

بهترین منابع ارشد ویروس شناسی پزشکی 1402 پیش از معرفی بهترین منابع ویروس شناسی پزشکی 1402 وزارت بهداشت باید گفت که این رشته یکی از رشته های مجموعه علوم آزمایشگاهی 3 است. ویروس شناسی پزشکی به نسبت سایر رشته های علوم آزمایشگاهی 3، از نظر محبوبیت در رده دوم قرار …