انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱ – دفترچه و راهنما

انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت
انتخاب رشته کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
2

انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت

انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت یا همان کنکور ارشد پزشکی، با انتشار کارنامه های ارشد وزارت بهداشت شروع می شود. برای انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت باید پیش نیازها، نکات و قواعد و قوانین آن را بدانید و رعایت کنید. در این مطلب قصد داریم تا به تشریح این پیش نیازها، نکات و قوانین بپردازیم.

انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱

کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در سال ۱۴۰۱، تفاوت خاصی با کنکورهای کارشناسی ارشد پزشکی سالیان گذشته نداشته است. شاید بتوان تنها تفاوت را در تغییر ظرفیت های دانشگاه های علوم پزشکی کنکور ارشد وزارت بهداشت در سال 1401 با سالهای گذشته دانست. در ادامه برای اینکه اطلاعات را کاملاً به روز به شما منتقل کنیم، فقط روی انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401 تأکید می نماییم.

برای انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت از نرم افزار انتخاب رشته مرکز مشاوران تحصیلی استفاده نمایید.

نرم افزار انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت

دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱

برای انجام انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت باید دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱ را داشته باشید. در این دفترچه، قوانین و تبصره ها و شرایط مختلف دانشگاه های علوم پزشکی در گزینش مقطع کارشناسی ارشد وزارت بهداشت قید شده است. مهم ترین بخش که ظرفیت ها یا همان رشته محل ها هست نیز در این دفترچه به تفکیک رشته ها و در جداول مخصوص آن آمده است. برای دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401 از لینک زیر استفاده کنید.

دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401

نرم افزار انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱

شانس قبولی شما براساس رتبه ای که به دست آورده اید و اولویت بندی انتخاب هایتان، دو مرحله اصلی انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت به حساب می آیند. با توجه به اینکه چنین اطلاعات و استانداردها و قواعدی نیاز به دانش بسیار زیاد و تحلیل های پیچیده دارد، ما تنها نرم افزار انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت را طراحی کرده ایم. مرکز مشاوران تحصیلی تنها مرکز مشاوره ای است که برای انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت و در تمامی رشته های ارشد پزشکی، نرم افزار دارد. از طریق لینک زیر وارد نرم افزار انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت نسخه به روزرسانی شده سال 1401 شوید و از امکانات آن استفاده نمایید.

نرم افزار انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۱

مشاوره انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401

قوانین طلایی، نکات بسیار مهم و اساسی انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت ویژه سال ۱۴۰۱ را به طور دقیق در مطلب نحوه انتخاب رشته ارشد وزارت بهداشت 1401 شرح داده ایم. به شما پیشنهاد و توصیه اکید می کتیم، این مقاله بسیار کامل و جامع را مطالعه و استفاده نمایید.

برای تخمین رتبه ارشد وزارت بهداشت از نرم افزار تخمین رتبه مرکز مشاوران تحصیلی استفاده نمایید.

نرم افزار تخمین رتبه ارشد وزارت بهداشت

5/5 - (6 امتیاز)
2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

سوالات و پاسخنامه زبان ارشد وزارت بهداشت 1402
دانلود دفترچه های سوالات کنکورهای ارشد
سوالات و پاسخنامه زبان ارشد وزارت بهداشت 1402

سوالات و کلید سوالات زبان ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲ سوالات و کلید سوالات زبان ارشد وزارت بهداشت ۱۴۰۲ را به ترتیب برگزاری کنکور ارشد وزارت بهداشت در روزهای پنجشنبه 5 خرداد ماه و جمعه 6 خرداد ماه در ادامه مطلب برای شما قرار داده ایم. در هر کدام از این …

سوالات و کلید سوالات ارشد بینایی سنجی 1403-1402
دانلود دفترچه های سوالات کنکورهای ارشد
سوالات و کلید سوالات ارشد بینایی سنجی 1403-1402

دانلود سوالات ارشد بینایی سنجی 1403-1402 کنکور ارشد بینایی سنجی سال 1403-1402 از مجموعه رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشد. برای دانلود دفترچه سوالات ارشد بینایی سنجی 1403-1402 می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید. دانلود سوالات ارشد بینایی سنجی 1403-1402 (به محض دریافت) برای تخمین رتبه …

سوالات و کلید سوالات ارشد ارزیابی فناوری سلامت 1403-1402
دانلود دفترچه های سوالات کنکورهای ارشد
سوالات و کلید سوالات ارشد ارزیابی فناوری سلامت 1403-1402

دانلود سوالات ارشد ارزیابی فناوری سلامت 1403-1402 کنکور ارشد ارزیابی فناوری سلامت سال 1403-1402 از مجموعه رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت می باشد. برای دانلود دفترچه سوالات ارشد ارزیابی فناوری سلامت 1403-1402 می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید. دانلود سوالات ارشد ارزیابی فناوری سلامت 1403-1402 (به محض …