• این موضوع 14 پاسخ، 1 کاربر را دارد و آخرین بار در 2 سال، 7 ماه پیش بدست جواد به‌روزرسانی شده است.
نمایش 10 پاسخ رشته ها
  • نویسنده

تخمین رتبه کنکور ارشد مهندسی شیمی 99

در این موضوع از فروم کنکور ارشد مهندسی شیمی، می توانید با دادن درصدهای خودتان در کنکور ارشد 99 مهندسی شیمی و اعلام معدل کارشناسی، از مشاوران دپارتمان مهندسی شیمی برای تخمین رتبه خودتان به رایگان کمک بگیرید.

الهه
      میهمان

سلام خسته نباشید
      درصدها ی من
      زبان سفید
      حرارت 43
      ترمودینامیک25
      سیالات و کنترل 4.33
      جرم 63.5
      راکتور 30
      ریاضی25
      به نظرتون حدود رتبه ی من با معدل 15:11 از دانشگاه محقق اردبیلی چقدر میشه ؟
      و سوال دیگه ای که دارم این است که برای قبولی گرایش پلیمر شریف تهران و امیر کبیر تا چه حدود رتبه ای امکان قبولی است ؟ و اینکه من با این درصدها شانسی دارم یا خیر ؟
      ممنون میشم جواب بدبن

سلام. با این درصدها رتبه شما تو مهندسی شیمی حدود ۱۱۰ تا ۱۳۰ میشه.
      برای قبولی شانسهای بسیار زیادی خواهید داشت
      برای پلیمر شریف شانستون حدود ۵۰ درصد و برای امیرکبیر تا خدود ۹۰ درصده.
      برای دانشکاهی مثل علم و صنعت هم شانستون قطعی و صد در صد هست

الهه
      میهمان

ممنون از پاسخگوییتون …یک سوال دیگه ام داشتم اینکه برام تحصیل در دانشگاه شریف خیلی مهم هستش یا دانشگاه تهران ..به نظرتون در گرایشهای دیگر مثل کاتالیست نانو و … شانسی دارم ؟

الهه
      میهمان

سلام مجدد خسته نباشيد همونطور كه تخمين زده بودين رتبه ي من ١٢٤ شد و واقعا عالي تخمين زدين 🙏سوالي كه دارم اينكه كدوم گرايش از دانشگاه شريف امكان قبولي دارم؟
      درصدام
      زبان سفيد
      حرارت ٤٣.٥
      ترمو ٣٣.٣٣
      جرم ٥٩.٦٥
      سيالات ٦.٥
      كنترل ٤.٦
      راكتور ٢٦.٦٧
      رياضي ٢١.٦٧

سلام. خیلی خوشحالیم که تونستیم تخمین بسیار دقیقی رو براتون انجام بدیم.
        شما برای شریف گرایشهایی رو عملا شانس دارید که در رده دوم و سوم طرفداری قرار داره.

Aniss
      میهمان

باسلام و خسته نباشید
      من رتبه 269 سهمیه و 313 بدون سهمیه شدم بنظرتون برای دانشگاه های تهران گرایش های مثل طراحی فرایند جداسازی انرژی شانس دارم؟ و اینکه پلیمر و کاتالیست علم و صنعت رو قبل از طراحی فرایند خواجه نصیر بزنم یا نه؟
      واینکه گرایش مدلسازی نرم افزار های برنامه نویسی هست یا نرم افزار های گرافیکی رو باید کار کنیم؟
      با تشکر

سلام.
        اگر نوبت دوم براتون مشکلی نیست شانس جداسازی دانشگاه هایدرجه یک رو دارید. روزادنه دانشگاه های درجه دو و سه تهران رو هم شانس دارید بیشتر در جداسازی.
        خواجه نصیر بالا باشه بهتره. البته می دونیم که انتخاب رشته انجام شده و متاسفانه ما به دلیل شلوغی بیش از حد مشاوره های تلفنی و آنلاین انتخاب رشته و اولویت بندی ها، بسیار درگیر بودیم.
        نرم افزار های طراحی و مدلسازی هر دو نیاز هستند

الهه
      میهمان

با سلام .منطورتون از رده دوم و سوم كدوم گرايشهاست؟.من پليمر و كاتاليست رو زدم به نطرتون شانسي براي پليمر دارم البته بعد از پليمر و كاتاليست شريف هم جداسازي و كاناليست امير كبير هم زدم و بعد از اون زيست پزشكي و انرژي شريف به نظرتون با اين ترتيبي كه زدم كدوم انتخابو قبول ميشم ؟ ممنون از سايت خوبتون
      پليمر شريف
      كاتاليست شريف
      جداسازي اميركبير
      كاتاليست امير كبير
      زيست پزشكي شريف
      (ترتيب انتخابهام)

برای کاتالیست امیرکبیر و زیست پزشکی شریف شانس بهتری دارید

الهه
      میهمان

یعنی عملا هیچ شانسی برای پلیمر ندارم؟)):

Younes
      میهمان

سلام با درصدهای زیر رتبم چند میشه؟
      زبان ۵۰
      انتقال حرارت ۴۵
      جرم و عملیات ۴۵
      راکتور ۶۰
      ترمو ۴۰
      سیالات ۲۰
      کنترل سفید
      ریاضی سفید

محمد
      میهمان

سلام و وقت بخیر،من با این درصد ها کجا قبول میشم و رتبه ام چند میشه ،معدلم ۱۷.۹۷
      حرارت:۱۸
      ترمو:۱۸
      سیالات:۰
      کنترل:۰
      ریاضی :۳۲
      راکتور:۳۵
      جرم:۲۵
      زبان:۰

جواد
      میهمان

سلام
      با درصدهاي زیر امکان قبولی در دوره روزانه چه گرایش‌هایی از ارشد مهندسی شیمی1400 وجود داره؟
      زبان 21/11
      حرارت15/55
      ترمو26/66
      سیالات0
      جرم و عملیات3/33
      کنترل6/66
      راکتور(-2.22)
      ریاضی(-5)
      معدل13/55

نمایش 10 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.