• این موضوع 20 پاسخ، 2 کاربر را دارد و آخرین بار در 3 سال، 7 ماه پیش بدست محمد به‌روزرسانی شده است.
نمایش 15 پاسخ رشته ها
  • نویسنده

تحلیل کنکور ارشد حسابداری 99

اصلی ترین بحث، بلافاصله پس از برگزاری کنکور ارشد حسابداری 99 تحلیل سوالات کنکور  خواهد بود. درباره کیفیت، سختی و آسانی سوالات و کلیت کنکور ارشد حسابداری 99 بحث کنید مشاوران تخصصی دپارتمان حسابداری نیز در این فروم ها، بحث ها را مدیریت می کنند و به سوالات شما در هر زمینه ای پاسخ می دهند.

ترانه
      میهمان

سلام. به نظرتون مالی اسون میاد فردا؟؟؟

درباره سختی و آسونی یک درس نمیشه به این راحتی نظر داد. بهتره تمرکزتون رو بذارید روی درسها و مباحثی که قو.ی تر هستید و تسلط دارید و درگیر حاشیه های این شکلی نیاشید.

مهدی
      میهمان

من خیلی استرس دارم. فردا ازمونه . اصن فک نمی کردم بگیرن ازمونو

تعویق های مکرری که واسه کنکور ارشد پیش اومد، استرس خیلی ها رو برای آزمون فردا بالا برده. بهتر هست که بدون اینکه به نتیجه فردا فکر کنید به این فکر کنید که بالاخره فردا کنکور رو می دید و حداقل از دغدغه فکری این مدتش خلاص میشید. به اندازه تلاشتون و البته کنترل انرژی و روحیه تون، نتیجه خواهید گرفت.

فاطمه
      میهمان

آره فک کنم دو سه ساله اسون شده مالی.

آسون تر یا سخت تر شدن یک درس روی میانگین کل تاثیر می ذاره. یعنی اینکه اگر مالی اسون بشه طبیعتا یه درس دیگه سخت تر شده و در نهایت میانگین هاست که تعیین کننده رتبه و تراز است. پس به میانگین درصدها فکر کنید نه فقط درصد یک درس

بی انگیزه
      میهمان

چرا پس کنسل نکردن. من دو هفته ست نخوندم. فک کردم برگزار نمیشه

علیرضا
      میهمان

سلام. ریاضی امار رو اسون بدن فقط. بقیشو میشه ی کاریش کرد

ریاضی و آمار سال گذشته سخت بود. نمیشه گفت چون پارسال سخت بود، امسال هم سخت باشه یا مثلا اسون بگیرند چون پارسال سخت دادند. در کل اگه فرض کنیم ریاضی و آمار رو اسون بدن ولی مثلا حسابرسی یا صنعتی رو وحشتناک سخت بدون، اتفاقی که میفته اینه که میانگین درصدها جابجا میشه و شاید در مجموع روی تعادل کلی میانگین درصدها نسبت به پارسال تغییری ایجاد نشه.
        یه مطلب روی سایت گذاشتیم که درباره شیوه تصحیح کنکور و تعیین رتبه است. اونو حتما بخونید تا بفهمید که سختی و آسونی تاثیرش کمرنگ تر از اون چیزیه که فکر می کنید.
        تخمین رتبه ارشد حسابداری

هدی امیری
      میهمان

من از شهران حوزمو انداختم تهران پارس. فکرشم اذیتم می کنه. صب ۲ ساعت تو راهم

احمد یعقوبی
      میهمان

سوالا چند بار عوض شده. خدا بدادمون برسه چی داده باشن

مصطفی
      میهمان

از الان استرسم گرفته🙄🙄🙄😒😒😒

مصطفی
      میهمان

از الان استرسم گرفته🙄🙄🙄😒😒😒

نوایی
      میهمان

تا نتایخش بیاد حال می کنیم😁😁😁
      بعدش بدبختیم

نکویی
      میهمان

زبانو فقط می ترسم. اصن معلوم نیس چیی بدن

مرحبا ابراهیمی
      میهمان

واااااااای. چه کنکوری بود. حتی تعداد سوالا فرق کرده بود

فرناز
      میهمان

لطفا کسالنی که کنکور دادن بگن چطور بود؟؟؟

Tani
      میهمان

ریاضی سخت بود صنعتی هم همینطور،حسابرسی هم.من حالم خراب شد و استرس … میخوام دوباره برای سال آینده بخونم😔

محمد
      میهمان

حسابرسی که خیلی سخت نبود؟ریاضی ولی اره ی کم سخت بود

نمایش 15 پاسخ رشته ها
  • شما برای پاسخ به این موضوع باید وارد شوید.