فراموشی رمز عبور ورود به سایت سازمان سنجش

ورود به پنل کاربری سایت سازمان سنجش
انتخاب رشته کارشناسی ارشد
8

فراموشی رمز عبور ورود به سایت سنجش

از طریق ورود به سایت، درخواستتان را پیگیری می کنید. هر بار که وارد بشوید، باید از بخش درخواست ها و پاسخ استفاده کنید و وضعیت پاسخگویی به سوال و درخواستتان را مشاهده و بررسی کنید.  برای ورود به سایت سازمان سنجش باید رمز عبور خود را وارد کنید. فراموشی رمز عبور باعث می شود تا نتوانید وارد سایت سنجش بشوید. از گزینه رمز عبور خود را فراموش کرده ام برای بازیابی رمز عبور خودتان استفاده کنید. 

جهت مشاوره با تیم حرفه ای و با سابقه مشاوران تحصیلی کلیک کنید.

مشاوره انتخاب رشته کنکور 1401

بازیابی رمز عبور ورود به سایت سازمان سنجش

بازیابی رمز عبور، برای ورود مجدد به سیستم سازمان سنجش در صورت فراموشی رمز عبور، قرار داده شده است. پس از زدن دکمه بازیابی رمز عبور، سازمان سنجش از شما می خواهد تا یا از طریق وارد کردن ایمیل یا همان پست الکترونیک و یا از طریق کد ملی، رمز عبور خودتان را بازیابی کنید.

بازیابی رمز عبور ورود به سایت سازمان سنجشپس از ازسال درخواست بازیابی رمز عبور، رمز عبور ابتدا برای شما به شماره موبایلی که داده اید ارسال می شود و بعد حداکثر تا 4 ساعت دیگر به ایمیل شما هم فرستاده می شود

ارسال رمز عبور ورود به سایت سنجش

جهت مشاوره با تیم حرفه ای و با سابقه مشاوران تحصیلی کلیک کنید.

مشاوره انتخاب رشته کنکور 1401

پس از گرفتن پسورد جدید می توانید از بخش ورود به سایت سنجش، وارد سایت سنجش بشوید.

ورود به پنل کاربری سایت سازمان سنجش

با ورود به سایت سازمان سنجش، یک پنل کاربری خواهید داشت. این پنل کاربری، یک گزینه به نام تغییر رمز عبور دارد که شما می توانید رمز عبوری را که سنجش به شما داده است را عوض کنید تا رمزی را که فراموش نمی کنید برای ورود به سایت سنجش استفاده کنید.

سیستم پاسخگویی سازمان سنجش- تغییر رمز عبور

جهت مشاوره با تیم حرفه ای و با سابقه مشاوران تحصیلی کلیک کنید.

مشاوره انتخاب رشته کنکور 1401

 

5/5 - (1 امتیاز)

سلام من قبلا باشماره تلفن وایمیل خواهرم تو سایت سنجش عضوشدم الان میخوام باتلفن وایمیل خودم برم نمیتونم تازه خواهرمم خودش میخوادعضو شنجش شه اونم نمیتونه چیکار کنیم؟

سلام. برای خواهرتون از بخش فراموشی رمز عبور استفاده کنید.
برای خودتون هم همینطور تا تأیید بشه که از قبل ایمیلتون تو سیستم نیست و یا اگر هست بهتون لینک تغییر رمز عبور بدن

برای ورود و ثبت نام نیزی به این اطلاعات ندارید. اگر درخواستهاتون مرتبط با آزمون خاصی باشه که باید سازمان سنجش توی سیستمش مجبور بشه سرچ کنه تا شما رو پیدا کنه و بررسیتون کنه، نیاز به این شماره پرونده و شماره داوطلبی میشه.

سلام. برای انتخاب رشته کردن هیچ ضرورتی برای ثبت نام وجود نداره. اگر نیاز دارید تا پیامی بدید به سازمان سنجش یا اعتراضی رو داشته باشید باید ثبت نام کنید.

8 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

منابع کنکور ریاضی - بهترین منابع 1402
کنکور ریاضی
4
منابع کنکور ریاضی – بهترین منابع 1402

بهترین منابع کنکور ریاضی 1402 معرفی بهترین منابع کنکور ریاضی 1402 با توجه به تغییرات بسیار زیاد کنکور 1402 به نسبت کنکورهای سال های قبل، قدری متفاوت تر است. خلاصه این تغییرات، این است که دروس عمومی از کنکور ریاضی حذف شده اند و نمرات دوران متوسطه دوم اهمیت دارند …

منابع کنکور انسانی - بهترین منابع 1402
کنکور انسانی
4
منابع کنکور انسانی – بهترین منابع 1402

بهترین منابع کنکور انسانی 1402 بهترین منابع کنکور انسانی 1402 را با این مقدمه شروع می کنیم که تغییرات این کنکور بسیار وسیع بوده است و البته تأثیرگذار در معرفی بهترین منابع انسانی هستند. خلاصه این تغییرات، این است که دروس عمومی از کنکور حذف شده اند و نمرات دوران …

منابع کنکور تجربی - بهترین منابع 1402
کنکور تجربی
6
منابع کنکور تجربی – بهترین منابع 1402

بهترین منابع کنکور تجربی 1402 بهترین منابع کنکور تجربی 1402 را با این مقدمه شروع می کنیم که تغییرات این کنکور بسیار وسیع بوده است و البته تأثیرگذار در معرفی بهترین منابع تجربی هستند. خلاصه این تغییرات، این است که دروس عمومی از کنکور حذف شده اند و نمرات دوران …