فراموشی رمز عبور ورود به سایت سازمان سنجش

ورود به پنل کاربری سایت سازمان سنجش
انتخاب رشته کارشناسی ارشد
8

فراموشی رمز عبور ورود به سایت سنجش

از طریق ورود به سایت، درخواستتان را پیگیری می کنید. هر بار که وارد بشوید، باید از بخش درخواست ها و پاسخ استفاده کنید و وضعیت پاسخگویی به سوال و درخواستتان را مشاهده و بررسی کنید.  برای ورود به سایت سازمان سنجش باید رمز عبور خود را وارد کنید. فراموشی رمز عبور باعث می شود تا نتوانید وارد سایت سنجش بشوید. از گزینه رمز عبور خود را فراموش کرده ام برای بازیابی رمز عبور خودتان استفاده کنید.

بازیابی رمز عبور ورود به سایت سازمان سنجش

بازیابی رمز عبور، برای ورود مجدد به سیستم سازمان سنجش در صورت فراموشی رمز عبور، قرار داده شده است. پس از زدن دکمه بازیابی رمز عبور، سازمان سنجش از شما می خواهد تا یا از طریق وارد کردن ایمیل یا همان پست الکترونیک و یا از طریق کد ملی، رمز عبور خودتان را بازیابی کنید.

بازیابی رمز عبور ورود به سایت سازمان سنجشپس از ازسال درخواست بازیابی رمز عبور، رمز عبور ابتدا برای شما به شماره موبایلی که داده اید ارسال می شود و بعد حداکثر تا 4 ساعت دیگر به ایمیل شما هم فرستاده می شود

ارسال رمز عبور ورود به سایت سنجشپس از گرفتن پسورد جدید می توانید از بخش ورود به سایت سنجش، وارد سایت سنجش بشوید.

ورود به پنل کاربری سایت سازمان سنجش

با ورود به سایت سازمان سنجش، یک پنل کاربری خواهید داشت. این پنل کاربری، یک گزینه به نام تغییر رمز عبور دارد که شما می توانید رمز عبوری را که سنجش به شما داده است را عوض کنید تا رمزی را که فراموش نمی کنید برای ورود به سایت سنجش استفاده کنید.

سیستم پاسخگویی سازمان سنجش- تغییر رمز عبور

سلام من قبلا باشماره تلفن وایمیل خواهرم تو سایت سنجش عضوشدم الان میخوام باتلفن وایمیل خودم برم نمیتونم تازه خواهرمم خودش میخوادعضو شنجش شه اونم نمیتونه چیکار کنیم؟

سلام. برای خواهرتون از بخش فراموشی رمز عبور استفاده کنید.
برای خودتون هم همینطور تا تأیید بشه که از قبل ایمیلتون تو سیستم نیست و یا اگر هست بهتون لینک تغییر رمز عبور بدن

برای ورود و ثبت نام نیزی به این اطلاعات ندارید. اگر درخواستهاتون مرتبط با آزمون خاصی باشه که باید سازمان سنجش توی سیستمش مجبور بشه سرچ کنه تا شما رو پیدا کنه و بررسیتون کنه، نیاز به این شماره پرونده و شماره داوطلبی میشه.

سلام. برای انتخاب رشته کردن هیچ ضرورتی برای ثبت نام وجود نداره. اگر نیاز دارید تا پیامی بدید به سازمان سنجش یا اعتراضی رو داشته باشید باید ثبت نام کنید.

8 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

برای ارشد چه رشته ای را بخوانم؟
انتخاب رشته کارشناسی ارشد
برای ارشد چه رشته ای را بخوانم؟

انتخاب رشته در ثبت نام کنکور ارشد 1401 با توجه به امکان تغییر رشته در کنکور ارشد، بسیاری از داوطلبان کنکور ارشد 1401 آن را فرصتی می بینند تا از رشته ای که به دلایلی از ادامه دادن آن رضایت ندارند خلاص شوند و رشته ای را که شرایط بهتری …

گرایش های ارشد مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی و کد ضریب گرایش ها
انتخاب رشته کارشناسی ارشد
گرایش های ارشد مکانیزاسیون کشاورزی و کد ضریب ها

گرایش های ارشد مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی و کد ضریب گرایش ها گرایش های ارشد مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی و کد ضریب این گرایش ها چه در زمان ثبت نام در کنکور ارشد و چه در زمان انتخاب رشته ارشد سوال پرتکرار داوطلبان و علاقه مندان ارشد مهندسی مکانیزاسیون کشاورزی می شود. …

گرایش های ارشد مدیریت و کنترل بیابان و کد ضریب گرایش ها
انتخاب رشته کارشناسی ارشد
گرایش های ارشد مدیریت و کنترل بیابان و کد ضریب ها

گرایش های ارشد مدیریت و کنترل بیابان و کد ضریب گرایش ها گرایش های ارشد مدیریت و کنترل بیابان و کد ضریب این گرایش ها چه در زمان ثبت نام در کنکور ارشد و چه در زمان انتخاب رشته ارشد سوال پرتکرار داوطلبان و علاقه مندان ارشد مدیریت و کنترل …