انتخاب رشته ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی 99
انتخاب رشته کارشناسی ارشد
2

انتخاب رشته ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی 99

انتخاب رشته ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی در سال 99، پس از اعلام نتایج و انتشار کارنامه آزمون کارشناسی ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی از طریق سازمان سنجش شروع می شود. در دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99، رشته سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی با کد 1264 دسته بندی شده است.

برای پر کردن فرم انتخاب رشته شما باید، کد ضریب ها را در رشته سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی بشناسید و از کارنامه کارشناسی ارشد، رتبه خود را در آن کد ضریب ببینید و بر مبنای رتبه در سهمیه، علاقه خودتان و هدفتان از دوره کارشناسی ارشد، انتخاب رشته نهایی خود را اولویت بندی کنید.

مشاوره و چیدمان انتخاب رشته ارشد 99 با مناسب ترین قیمت

توجه: برای اینکه مهم ترین نکات را درباره انتخاب رشته کارشناسی ارشد سال 99 را بدانید و همچنین به طور جامع و کامل، انتخاب رشته ای دقیق را انجام دهید، حتما مطلب زیر را مطالعه کنید.

انتخاب رشته کارشناسی ارشد 99

کد ضریب ها و گرایش های ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی در سال 99

کارشناسی ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی در سال 99 براساس دفترچه انتخاب رشته، در یک کد ضریب ارائه شده است. یعنی همه گرایش های ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی، یک رتبه دارند و با یک رتبه در انتخاب رشته، سنجیده می شوند. براساس دفترچه کارشناسی ارشد 99، رشته سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی دارای 3 گرایش است. گرایش های سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی در ارشد 99، مطابق با جدول زیر است.

گرایش های کارشناسی ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی 99
سیستم اطلاعات جغرافیایی
سنجش از دور
مطالعات دفاعی

ارشد سنجش از دور و اطلاعات جغرافیایی، رشته شناور محبوب دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته جغرافیاست. بعضی از دانشجویان و فارغ التحصیلان ارشد مهندسی نقشه برداری نیز به سراغ این رشته شناور می آیند.

مشاوره و چیدمان انتخاب رشته ارشد 99 با مناسب ترین قیمت

به نوعی ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی، رشته دوم به حساب می آید. در انتخاب رشته ارشد این رشته که به GIS نیز شهرت دارد، داوطلبانی موفق هستند که بر روی این رشته شناور، تمرکز کرده باشند.

ظرفیت پذیرش بسیار پایین ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی در سال 99، باعث می شود تا فشردگی رقابت برای هوادران این رشته، بالا باشد. تنها نکته اساسی انتخاب رشته در ارشد این رشته این است که داوطلبان ارشد جغرافیا و ارشد نقشه برداری که ب سراغ این رشته آمده اند، چه رتبه ای در این رشته به عنوان رشته دوم به دست آورده اند. کسانی که رشته اولشان این رشته است، می توانند به امید رتبه های خوب داوطلبان ارشد جغرافیا و نقشه برداری، با رتبه های بالاتری نیز در ارشد این رشته قبول شوند.

ظرفیت پذیرش ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی سال 99

ظرفیت پذیرش ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی در سال 99، بدین ترتیب است که:

ظرفیت پذیرش گرایش سنجش از دور قدری بیشتر از ارشد سیستم مطالعات جغرافیایی است. البته اختلاف زیادی نیست ولی به نسبت ظرفیت پذیرش ارشد سنجش از دور کمی بیشتر است.

گرایش مطالعات دفاعی، فقط متعلق است به دانشگاه امام حسین که پذیرش خاص و مصاحبه دارد.

توجه: پیچیدگی انتخاب رشته ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی در این است که ممکن است با رتبه ای بسیار بالاتر از حد قابل تصور بتوانید در این رشته قبول شوید. بنابراین، در انتخاب رشته خود در سال 99 برای این رشته باید بسیار دقیق و باریک بین باشید.

مشاوره و چیدمان انتخاب رشته ارشد 99 با مناسب ترین قیمت

مشاوره انتخاب رشته ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی در سال 99

مشاوران متخصص انتخاب رشته در دپارتمان تخصصی کارشناسی ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی، برای اینکه بتوانند مشاوره انتخاب رشته ارشد را در سال 99 با موفقیت انجام دهند تمامی ظرفیت های پذیرش و تغییرات آنها، رتبه های قبولی لازم برای ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی و اولویت بندی دقیق بر مبنای شرایط و رتبه داوطلب در سهمیه، توسط مشاوران انتخاب رشته کارشناسی ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی تحلیل شده است. مشاوره انتخاب رشته ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی ما در سال 99، روند زیر را برای شما طی می کند:

تحلیل کارنامه سال 99 شما در تک تک کد ضریب ها و رشته های کارشناسی ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی

تحلیل شانس قبولی شما در انتخاب رشته براساس رتبه های شما در دانشگاه های مختلف

چیدمان نهایی انتخاب رشته ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی در رشته های مختلف و کد ضریب های سال 99

رتبه لازم برای قبولی در کارشناسی ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی 99

با توجه به نتایج سال گذشته، رتبه لازم برای قبولی در دانشگاه های مختلف کارشناسی ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی برای سال 99 تحلیل می شود. رتبه های قبولی سال گذشته در ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی دقیقاً منطبق بر رتبه های قبولی نهایی در سال 99 نخواهد بود. علت این عدم تطابق، تغییر ظرفیت های پذیرش دانشگاه ها و تغییر علاقه مندی های داوطلبان ارشد 98 نسبت به داوطلبان سال 99 است. بنابراین، می توان گفت که رتبه های لازم برای قبولی در ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی به نوعی تخمینی است از شرایط سال گذشته و امسال. تا حدود زیادی رتبه های قبولی می تواند نزدیک به رتبه های قبولی ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی در سال گذشته باشد ولی قطعاً اختلاف هایی را خواهد داشت که این اختلاف ها در بعضی دانشگاه ها بسیار بسیار کم و در بعضی دانشگاه ها بسیار زیاد خواهد بود.

مبنای تخمین برای رتبه های قبولی ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی در سال 99 علاوه بر سال 98، تغییر ظرفیت های سال 99 نسبت به سال 98 نیز می باشد. مشاوران تحصیلی ما در مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد، این تحلیل ها را انجام می دهند تا بهترین تخمین از رتبه های قبولی کارشناسی ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی امسال به دست آورید.

مشاوره و چیدمان انتخاب رشته ارشد 99 با مناسب ترین قیمت

رتبه لازم برای قبولی در کارشناسی ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی در سال 99

اولویت بندی و چیدمان انتخاب رشته ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی 99

اولویت بندی انتخاب رشته ارشد سنجش از دور و سیستم اطلاعات جغرافیایی شما باید بر مبنای عوامل زیر انجام شود:

براساس رتبه شما

علاقه شما

 شهریه دانشگاه ها

اعتبار و کیفیت دانشگاه ها

امکان ادامه تحصیل در دکترا

امکان پذیرش خارج از کشور

دوری و نزدیکی شما به محل دانشگاه

شرایط شغلی خانوادگی و مشکلات احتمالی شما

مشاوره و چیدمان انتخاب رشته ارشد 99 با مناسب ترین قیمت

با سلام و خسته نباشید
من سوالی نسبت به این که با رتبه 14 در سهمیه 5 درصد میشه از دانشگاه های تهران روزانه در رشته RS GIS قبول شد؟ ممنون اگه راهنمایی کنید.

سلام. متاسفانه به دلیل مشکلاتی که ناشی از کرونا به وجو اومد، نتونستیم به موقع کامنتتون رو تایید و پاسخگو باشیم. نتایج اعلام شدند و عملاً خودتون از نتیجه آگاه شدید و جواب سوالتون رو گرفتید.
در صورت تمایل می تونید برای دوستان سال آینده محل قبولیتون رو اعلام کنید تا بتونند از اطلاعات قبولی شما جواب سوالات احتمالی خودشون رو بگیرند.

2 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کد امنیتی *

انتخاب رشته کارشناسی ارشد
مشاوره تخصصی ارشد پرستاری

مشاوره تخصصی ارشد پرستاری کنکور ارشد پرستاری، مهم ترین کنکور در بین رشته های ارشد وزارت بهداشت است. تعداد بالای داوطلب، تعداد بالای گرایش ها، شرایط ویژه بعضی رشته ها و دانشگاه ها، مشاوره تخصصی ارشد پرستاری را به یکی از چالشی ترین مشاوره های تخصصی ارشد وزارت بهداشت کرده …

ظرفیت پذیرش ارشد حسابداری و لیست دانشگاه های پذیرنده
انتخاب رشته کارشناسی ارشد
ظرفیت پذیرش ارشد حسابداری و لیست دانشگاه های پذیرنده

ظرفیت پذیرش ارشد حسابداری سال 99 و لیست دانشگاه های پذیرنده  جمع کل ظرفیت پذیرش ارشد حسابداری در سال 99، 4286 نفر بود که این رقم، ظرفیت بسیار بسیار زیادی برای یک رشته در مقطع ارشد می باشد. البته بیشتر این ظرفیت متعلق است به دانشگاه های غیر دولتی مانند …

بهترین منابع کنکور ارشد حسابداری 1400
کارشناسی ارشد
منابع کنکوری ارشد حسابداری 1400 بهترین ها

منابع کنکوری ارشد حسابداری 1400 قبل از هر چیز باید بدانید که در این مطلب، هدف ما تحلیل و معرفی بهترین منابع کنکوری ارشد حسابداری 1400 است. با کتاب های رفرنس که مخصوص دانشگاه و امتحانات پایان ترم است کاری نداریم. نیاز شما برای قبولی در کنکور ارشدحسابداری، یافتن بهترین …